fb_img
 IM2455

Adidas W FI 3S WVN JKT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IM2455
5.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.763,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Крем
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Lifestyle
Производител Adidas