fb_img
 IM2600

Adidas DANCE CORSSWT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IM2600
4.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.430,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 80% Памук 20% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas