fb_img
 IN9366

Adidas EURO24 TRN

За возрасни
Шифра на производ: IN9366
1.890,00 ден.
или на 3 рати без трошоци по 630,00 ден. со
Водич за големини
  • S/M ( cm)
    5
  • Возраст За возрасни
  • Пол Унисекс
  • Боја Мултиколор
  • Состав 100% Рециклиран полиестер
  • Подгрупа Топки
  • Спорт Фудбал
  • Бренд Adidas

Фудбалската топка Adidas EURO24 TRN ја отелотворува суштината на европскиот фудбал, доловувајќи ја возбудата и страста на играта. Изработена со прецизност и квалитет, оваа топка е инспирирана од Европското првенство на УЕФА, како одраз на престижот и наследството на еден од најценетите турнири во историјата на фудбалот. Фудбалската топка EURO24 TRN е направена со прецизно внимание на деталите користејќи врвни материјали, обезбедувајќи издржливост и сигурни перформанси на теренот. Конструирана со напредна аеродинамика, топката нуди постојана и точна траекторија на летот, овозможувајќи им на играчите лесно да изведуваат прецизни додавања, удари и нафрлувања. Дизајнирана да ги издржи барањата на ригорозното играње, топката EURO24 TRN се одликува со издржлива конструкција која обезбедува долготрајни перформанси на различни површини за играње. Погодна за тренинзи и рекреативни игри, топката EURO24 TRN обезбедува сигурни перформанси, што ja прави одличен избор за играчи од сите нивоа на вештини. Со официјалното брендирање и графика на УЕФА, топката оддава почит на богатата историја и традиција на Европското првенство, додавајќи автентичност и престиж на вашата игра.

 

Клучни карактеристики:

 

-Премиум конструкција

-Напредна аеродинамика

-Зголемена издржливост

-Разновидна употреба

-Официјално брендирање на Европското првенство на УЕФА

 

Враќање на производ

Доколку производот не ви одговара и сакате рефундација, потребно е истиот да го испратите по курирска служба која што вие ќе си ја повикате до адреса Јадранска Магистрала 139 и притоа трошокот за достава е ваш. Пратката која што ја враќате мора да биде спакувана во оригиналното пакување и задолжително треба да ја ставите и оригиналната фактура. Потоа, ни ја праќате вашата трансакциска сметка на нашата e-меил адреса onlineshop@sport-m.com.mk Штом пратката пристигне кај нас и се утврди дека вратениот производ не бил употребуван, не е оштетен, сочуван е неговиот изглед, употребни својства и фабрички етикети, се врши рефундирање на средствата на вашата трансакциска сметка.

Избор на курирска служба при враќање на производ

За враќање на производот може да повикате било која курирска служба. Изборот е ваш.

Замена за нов производ наместо рефундација

Размена на вратени производи со нови производи е невозможно. За вратениот производ задолжително се врши рефундација на средства штом пристигне истиот кај нас. Доколку ви треба нова големина, боја или сакате друг производ, тогаш ќе треба да направите нова нарачка, а за претходната нарачка ќе ви бидат вратени средства.

Физичка замена

Физичка замена на производи во продавница е возможно само за истиот производ, а различна големина.

Замена за погрешно испорачан производ или оштетен производ

Овој тип на замена е возможна доколку Спорт М има испорачано погрешна шифра, погрешна големина или оштетен производ. Потребно е во рок од 24 часа од приемот на пратката да не известите на тел: 02 3078 801 или на onlineshop@sport-m.com.mk. Нашите оператори ќе ве контактираат во најбрз можен рок за понатамошната постапка. Со ваша согласност, ќе ви биде испратен точниот производ. Спорт М ја превзема обврската за подмирување на трошокот за достава за заменски нарачки под 2990 денари, само доколку испорача несоодветен производ во однос на големина, модел или оштетен производ.

Рок за враќање на производ

Рокот за враќање на производ е 15 работни денови од приемот на пратката.

Потврда за вратен производ

Штом пратката пристигне и истата ќе биде обработена од страна на Спорт М, ќе добиете меил со известување.

Рок за рефундирање на средства

Рефундирање на средствата се врши во рок од три работни денови од денот кога ќе добиете известување дека вратената пратка е примена во Спорт М и истата ќе биде обработена.

Одбиено барање за рефундација

Доколку се утврди дека вратениот производ е оштетен по вина на купувачот, враќањето на производот ќе биде одбиено и ќе биде вратено на купувачот на негов трошок.

Слични производи

1.390,00 ден.
1.190,00 ден.
1.190,00 ден.
1.690,00 ден.
50%
18.690,00 ден.
9.345,00 ден.
41%
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
1.690,00 ден.
1.090,00 ден.
2.390,00 ден.
1.190,00 ден.
9.290,00 ден.