fb_img
 IP2272

Adidas W LNG RIB TEE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IP2272
2.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 730,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Крем
Материјал 45% Памук 45% Вискоза 10% Еластин
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

2.190,00 ден.
Adidas