fb_img
 IQ0896

Adidas M TIRO TEE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IQ0896
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 663,00 ден. со
  • S
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Дресови
Спорт Lifestyle
Производител Adidas