fb_img
 IQ4496

Adidas FARM TIRO TT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IQ4496
3.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.330,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 70% Рециклиран полиестер 30% Памук
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

3.990,00 ден.
Adidas