fb_img
 IR8871

Adidas W ALL SZN TEE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IR8871
1.890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 630,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

1.890,00 ден.
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas