fb_img
 IT9130

Adidas OPT 3S 1/1 L

  • За возрасни
  • Шифра на производ: IT9130
3.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.230,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал 73% Рециклиран полиестер 27% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
29%
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas