+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

EVASION 2 LTR

 • Производител: Salomon
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: L39856600
7.090,00 ден.
4.254,00 ден.


 • 40.5 (25,50 cm)
  7
 • 41 (26,00 cm)
  7.5
 • 42 (26,50 cm)
  8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 10.5
 • 11
+
-

Нема коментари за овој производ.