fb_img
 L40293300

RS PRO HEADBAND White/Black

  • За возрасни
  • Шифра на производ: L40293300
37%
1.590,00 ден.
990,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Потници
Спорт Скијање
Производител Salomon


Слични производи

37%
1.590,00 ден.
990,00 ден.
Salomon