fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 L41457100

Salomon QUEST ELEMENT GTX Black/Deep Liche M

 • За возрасни
 • Шифра на производ: L41457100
20%
10.490,00 ден.
8.390,00 ден.
 • 8
 • 8.5
 • 9
 • 44
  9.5
 • 44⅔
  10
 • 45⅓
  10.5
 • 46
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Кожа, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Чизми
Спорт Планински Спортови
Производител Salomon