fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 LC1021000

COMET CLASSIC TEE W-DESERT FLO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: LC1021000
50%
1.990,00 ден.
990,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Портокалова
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Маици
Спорт Аутдор
Производител Salomon


Слични производи

50%
COMET
1.990,00 ден.
990,00 ден.
Salomon