fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 LC1074100

EXPLORE SS TEE M Light Grey

  • За возрасни
  • Шифра на производ: LC1074100
40%
1.990,00 ден.
1.190,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Маици
Спорт Аутдор
Производител Salomon


Слични производи

50%
EXPLORE
1.990,00 ден.
990,00 ден.
Salomon