fb_img
 M7652C

Chuck Taylor All Star

  • За возрасни
  • Шифра на производ: M7652C
58%
3.390,00 ден.
1.390,00 ден.
  • 46.5
    11.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал Лице: Платно  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Converse


Слични производи

60%
PUMA
5.590,00 ден.
2.190,00 ден.
Puma