fb_img
 N.KI.10.855.07

NIKE LEBRON ALL COURTS 4P 07 AMBER/BLACK

  • За возрасни
  • Шифра на производ: N.KI.10.855.07
2.390,00 ден.
  • 7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Кафеава
Материјал 100% Гума
Подгрупа Топки
Спорт Кошарка
Производител Nike