fb_img
 NI873068-001

GIRLS REGRET

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: NI873068-001
75%
3.990,00 ден.
990,00 ден.
  • M
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја
Материјал
Подгрупа Панталони
Спорт Скијање
Производител Nitro