fb_img
 PW-117CD-GREEN

Action Roleri

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: PW-117CD-GREEN
2.790,00 ден.
  • 26-29
  • 30-33
  • 34-37
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Мултиколор
Материјал Рамка: Алуминиум, Пластика Тркала: Карбон, Полуретан Постава: Најлон
Подгрупа Ролери
Спорт Скејтинг
Производител Action


Слични производи

Action
3.190,00 ден.
Action