fb_img
 PW-117N-BLUE

Action Roleri

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: PW-117N-BLUE
2.590,00 ден.
  • 26-29
  • 30-33
  • 34-37
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сина
Материјал Рамка: Пластика Тркала: Карбон, Полиуретан
Подгрупа Ролери
Спорт Скејтинг
Производител Action