fb_img
 PW-126B-79-BLUE

Action Roleri

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: PW-126B-79-BLUE
3.190,00 ден.
  • 28-31
  • 29-32
  • 33-36
  • 37-40
  • 40-43
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Мултиколор
Материјал Рамка: Алуминиум Тркала: Полиуретан
Подгрупа Ролери
Спорт Скејтинг
Производител Action


Слични производи

Action
2.790,00 ден.
Action