fb_img
 RMF539-9V8

Regatta Samaris Mid II Black/Granit

 • За возрасни
 • Шифра на производ: RMF539-9V8
20%
5.490,00 ден.
4.390,00 ден.
 • 41
  7
 • 8
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 46
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 65% Полиуретан 30% Полиестер 5% Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Планински Спортови
Производител Regatta


Слични производи

20%
5.490,00 ден.
4.390,00 ден.
Regatta