fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 RML213-T26

Regatta Hewitts VII CajunOra/Blk

  • За возрасни
  • Шифра на производ: RML213-T26
20%
7.790,00 ден.
6.190,00 ден.
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Портокалова
Материјал 96% Полиестер 4% Еластин
Подгрупа Софтшел
Спорт Планински Спортови
Производител Regatta