fb_img
 RMW279-61G

Birchdale Ash/Black

  • За возрасни
  • Шифра на производ: RMW279-61G
6.490,00 ден.
  • L
  • M
  • S
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал Полиестер 100%
Подгрупа Јакни
Спорт Планински Спортови
Производител Regatta


Слични производи

Birchdale
6.490,00 ден.
Regatta