fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 RWF539-8JF

Regatta Samaris Md II Briar/DkCeri

 • За возрасни
 • Шифра на производ: RWF539-8JF
20%
5.290,00 ден.
4.190,00 ден.
 • 36
  3
 • 38
  5
 • 39
  6
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 65% Полиуретан 30% Полиестер 5% Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Планински Спортови
Производител Regatta


Слични производи

20%
5.290,00 ден.
4.190,00 ден.
Regatta