fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 RWF539-B4Z

Regatta Ldy Samaris Md II SealGry/Prun

  • За возрасни
  • Шифра на производ: RWF539-B4Z
20%
5.290,00 ден.
4.190,00 ден.
  • 36
    3
  • 37
    4
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 30% Полиестер 65% Полиуретан 5% Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Планински Спортови
Производител Regatta


Слични производи

20%
5.290,00 ден.
4.190,00 ден.
Regatta