fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 RWF678-7PX

Regatta Lady Bayley III Chestnut

 • За возрасни
 • Шифра на производ: RWF678-7PX
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
 • 3
 • 37
  4
 • 38
  5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Кафеава
Материјал 10% Полиестер 90% Полиуретан
Подгрупа Патики-високи
Спорт Планински Спортови
Производител Regatta