fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 RWJ223-9A8

Regatta Highton Skort Dark Cerise

  • За возрасни
  • Шифра на производ: RWJ223-9A8
40%
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
  • 34
    8
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бордо
Материјал 94% Полиамид 6% Еластин
Подгрупа Здолништа
Спорт Планински Спортови
Производител Regatta