fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 RWL154-W3T

Regatta Wmns Arec II BlkMarl/Blak

 • За возрасни
 • Шифра на производ: RWL154-W3T
40%
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
 • 34
  8
 • 36
  10
 • 38
  12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Софтшел
Спорт Планински Спортови
Производител Regatta