fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 RWL209-GKI

Regatta Connie V BeetrootMarl

 • За возрасни
 • Шифра на производ: RWL209-GKI
30%
2.990,00 ден.
2.090,00 ден.
 • 36
  10
 • 38
  12
 • 40
  14
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 96% Полиестер 4% Еластин
Подгрупа Софтшел
Спорт Планински Спортови
Производител Regatta


Слични производи

30%
2.990,00 ден.
2.090,00 ден.
Regatta