fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 S24036

Adidas TENSAUR K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: S24036
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36⅔
  4
 • 37⅓
  4.5
 • 38
  5
 • 38⅔
  5.5
 • 6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
2.390,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas