fb_img
 S24046-

Adidas TENSAUR C

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: S24046-
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
 • 3.5
 • 4
 • 4.5
 • 5
 • 38.5
  5.5
 • 6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

31%
TENSAUR
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
2.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas