fb_img
 S78010

litha tex W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: S78010
57%
1.390,00 ден.
590,00 ден.
  • 36.5
    4
  • 38
    5
  • 6
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Текстил Постава: / Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

57%
litha
1.390,00 ден.
590,00 ден.
Adidas