fb_img
 S78011

litha tex W

 • За возрасни
 • Шифра на производ: S78011
57%
1.390,00 ден.
590,00 ден.
 • 36.5
  4
 • 38
  5
 • 39
  6
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал Лице: Текстил Постава: / Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

57%
litha
1.390,00 ден.
590,00 ден.
Adidas