fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 S80625

Beach Thong K

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: S80625
45%
1.090,00 ден.
590,00 ден.
  • 30
  • 4
  • 38
    5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Синтетика Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

2.090,00 ден.
Crocs
2.090,00 ден.
Crocs
2.090,00 ден.
Crocs
2.790,00 ден.
Crocs
47%
1.690,00 ден.
890,00 ден.
Puma
47%
1.690,00 ден.
890,00 ден.
Puma
21%
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
Puma
1.190,00 ден.
Speedo
18%
1.090,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
1.190,00 ден.
Adidas
21%
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas