fb_img
 S98612

MARBLE TIGHT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: S98612
48%
2.490,00 ден.
1.290,00 ден.
  • XS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја
Материјал 93% Памук 7% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Стари сезони
Производител Adidas