fb_img
 S99143

TASTIGO17 SHO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: S99143
1.890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 630,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шорцеви-фудбал
Спорт Teamwear
Производител Adidas


Слични производи

50%
1.790,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
1.790,00 ден.
Adidas