fb_img
 SM38801-003-M479

Lumberjack HIKING BOOT WPF M479-BROWN/BLACK

  • За возрасни
  • Шифра на производ: SM38801-003-M479
6.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 2.130,00 ден. со
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Кафеава
Материјал Лице: Текстил Постава: Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Урбана Зима
Производител Lumberjack


Слични производи

20%
6.390,00 ден.
5.090,00 ден.
Lumberjack
6.390,00 ден.
Lumberjack