fb_img
 SOL19002S-CRCB

SPEEDO LEISURE AU DUAL LENS AND FINS SET CLEAR/CHROM

  • За возрасни
  • Шифра на производ: SOL19002S-CRCB
3.890,00 ден.
  • S/M
  • L/XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сина
Материјал 52% Термопластична гума 26% Поликарбонат 20% Полипропилен 2% Полиоксиметилен
Подгрупа Сет за нуркање
Спорт За Лето
Производител Speedo