fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 SPI00500381

SPIRALE

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: SPI00500381
62%
2.890,00 ден.
1.090,00 ден.
  • 20
  • 22
  • 24
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја
Материјал
Подгрупа Чизми
Спорт Урбана Зима
Производител Spirale


Слични производи

21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas