fb_img
 SWC7901-001-CB01

Lumberjack HIGH CUT SNEAKER WPF CB01-BLACK

  • За возрасни
  • Шифра на производ: SWC7901-001-CB01
20%
6.390,00 ден.
5.090,00 ден.
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил Постава: Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Урбана Зима
Производител Lumberjack


Слични производи

20%
6.390,00 ден.
5.090,00 ден.
Lumberjack