fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 W84C

Bama Sneaker Whitener

  • Шифра на производ: W84C
390,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст
Пол
Боја
Материјал
Подгрупа Крем за одржување на мазна кожа-бел
Спорт Козметика
Производител Bama