fb_img
 X418PLD301-31M

WOMEN'S FLEECE-NAVY MELANGE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: X418PLD301-31M
38%
2.090,00 ден.
1.290,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сина
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Полари
Спорт Планински Спортови
Производител 4F


Слични производи

WOMEN'S
1.090,00 ден.
4F
WOMEN'S
1.190,00 ден.
4F
WOMEN'S
1.190,00 ден.
4F
42%
WOMEN'S
1.890,00 ден.
1.090,00 ден.
4F
38%
WOMEN'S
2.090,00 ден.
1.290,00 ден.
4F
39%
WOMEN'S
2.290,00 ден.
1.390,00 ден.
4F