fb_img
 X418RED350-20M

WOMEN'S SKI GLOVES-DEEP BLACK MELANGE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: X418RED350-20M
17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 51% Полиестер 49% Рециклиран полиестер
Подгрупа Ракавици
Спорт Скијање
Производител 4F


Слични производи

FORCE
3.390,00 ден.
Salomon
FORCE
3.390,00 ден.
Salomon