fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 YMB104-ORG

YOGA MAT 173x61CM Orange

  • За возрасни
  • Шифра на производ: YMB104-ORG
890,00 ден.
  • 173x61CM
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја
Материјал
Подгрупа Простирка за вежби
Спорт Јога
Производител Energetics


Слични производи

YOGA
890,00 ден.
Energetics
YOGA
890,00 ден.
Energetics