fb_img
 YMB104-TURQ

YOGA 173x61CM TURQUOISE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: YMB104-TURQ
990,00 ден.
  • 173x61CM
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сина
Материјал 100% ПВЦ
Подгрупа Простирка за вежби
Спорт Јога
Производител Energetics


Слични производи

YOGA
990,00 ден.
Energetics