fb_img
 Z21583

SQUAD 13 SHO WB

  • За возрасни
  • Шифра на производ: Z21583
1.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 463,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Шорцеви-фудбал
Спорт Teamwear
Производител Adidas


Слични производи

22%
890,00 ден.
690,00 ден.
Joma
22%
890,00 ден.
690,00 ден.
Joma
22%
890,00 ден.
690,00 ден.
Joma
22%
890,00 ден.
690,00 ден.
Joma
2.190,00 ден.
Adidas
18%
1.090,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas
1.390,00 ден.
Adidas
890,00 ден.
Adidas
890,00 ден.
Adidas