fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 Z34315

ADIDAS TOWEL S

  • За возрасни
  • Шифра на производ: Z34315
56%
890,00 ден.
390,00 ден.
  • S
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Пешкир
Спорт За Лето
Производител Adidas